strona główna | ważne informacje | kursy wspinaczkowe | instruktor PZA | o mnie | galerie | kontakt | facebook

Szkoła wspinania


KURSY WSPINACZKOWE

SZKOŁA WSPINANIA TOMASZA SZPORA - SZPORT.pl

Instruktor PZA

Kursy wspinaczkowe
Baza noclegowa
Polecane agroturystyki:

Podlesice:
JURA ACTIVE - tel 501 025 334
Podlesice 38 - tel 504 160 563

Ważne informacje
Kursy wspinaczkowe (poza wielowyciągowym) przeprowadzam w skałkach Jury krakowsko-częstochowskiej w Podlesicach, Rzędkowicach, Mirowie.

Podlesice oferują zróżnicowaną bazę noclegową, od pola namiotowego, przez szereg gospodarstw agroturystycznych, po hotel.

Ceny kursów obejmują opiekę instruktorską, sprzęt wspinaczkowy (poza butami wspinaczkowymi) na czas kursu , ubezpieczenie NW i wstęp na Górę Zborów.

Cena kursu nie obejmuje dojazdu, wyżywienia i noclegów.

Wszystkim chętnym na kursy wspinaczkowe proponuję aby zaopatrzyli się przed kursem w buty wspinaczkowe. Najtańsze takie buty można nabyć w Decathlonach, nieco lepsze w sklepach wspinaczkowych (ok. 200zł).

Ważne: kupując takie butki proszę nie słuchać rad sprzedawców!
Mają to być buty na kurs, zatem nie mogą być jak radzą sprzedawcy mniejsze o 2 numery od normalnych. To nie ten etap. Na kurs kupujemy buty w takim rozmiarze jak zwykłe buty (max 0,5 nr mniejsze).


Ubranie:
Może być chłodno, może być upalnie, może wiać, więc wiadomo trzeba się na to jakoś przygotować. Wygodne i odpowiednio dopasowane do warunków pogodowych ubranie. Czasem potrzebny jest np. krem z filtrem UV.

Obuwie:
Pełne buty podejściowe i do asekuracji (nie sandały), nie muszą być powyżej kostki, wygodne sznurowane takie jak lubimy:-)

Plecak:
Dobrze jest mieć plecak ok 30 l do transportu pod skały sprzetu i rzeczy osobistych.

Cała reszta
Formalności pierwszego dnia kursu, sprzęt na czas kursu (poza butami) dostajecie ode mnie. Jeśli ktoś jest członkiem Klubu Wysokogórskiego, proszę zabrać z sobą legitymację klubową.

Jaszczurka

Kursy wspinaczkowe

wsteczPartnerzy
CamperLhotse
© copyrights 2012 Tomasz Szpor | webdesign : emoweb